0212 567 07 41 - info@iroteknik.com

Hakkımızda

İRO TEKNİK Kuruluşundan bugüne kadar müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ilke edinen İro Teknik; gelişen, değişen ve büyüyen yapısıyla sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almak için her geçen gün daha da fazla çalışmaktadır. İro Teknik, yüksek standartlarda hizmet kalitesi ve yenilikçi anlayışı doğrultusunda, geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktadır. Kalitenin ancak teknolojinin yakından takip edilmesi ve 1. kalitedeki ham maddelerin imalatta kullanılması ile sağlanacağının farkında olan İro Teknik, bu doğrultuda üretim parkurunda modern bir teknoloji kullanılmakta ve ham madde ihtiyacını seçkin ve kaliteli firmalardan tahsis etmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümleri ve sektörel deneyimi ile faaliyetlerini geliştirerek sürdürmekte olan İro Teknik, kısa sürede sektöründe fark yaratan firmalardan biri konumuna gelmiştir. Firmamız hakkında ve sunduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili daha geniş bilgi almak için bizlerle mail yada telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, dostluğumuzun ve hizmetlerimizin daha uzun yıllar devam etmesini dileriz.
İRO TEKNİK Altıntepsi Mah. Sinem Sk. No:1-A Bayrampaşa / İstanbul Tel : 0212 567 07 41 Gsm: 0532 226 61 36 E-posta: info@iroteknik.com Web: www.iroteknik.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın